Shownews.pl w czołówce portali rozrywkowych – ponad 3 mln użytkowników i 32 mln odsłon serwisu

Shownews.pl w grudniu 2023 roku był jednym z najchętniej odwiedzanych portali o tematyce show-biznesowej w Polsce. Jak wynika z badań Mediapanel, należący do Polska Press Grupy, serwis w poprzednim miesiącu zanotował 32,2 mln odsłon i ponad 3 mln realnych użytkowników. Shownews.pl zadebiutował w maju 2023, a już na koniec zeszłego roku znalazł się w czołówce portali rozrywkowych, wyprzedzając pod względem odsłon m.in. Świat Gwiazd, Jastrząb Post czy Party.

Rekordowy wynik Shownews.pl
Dla portalu Shownews.pl rok 2023 zakończył się rekordowymi wynikami odsłon i realnych użytkowników. Zaledwie po niecałych 8 miesiącach funkcjonowania na rynku portali rozrywkowych już zanotował rekordowe wyniki. Shownews.pl w grudniu odwiedziło 3 081 564 realnych użytkowników (RU), którzy wygenerowali w sumie 32 222 424 odsłon (PV). W przypadku wskaźnika PV wynik jest o ponad 10 mln odsłon wyższy niż w listopadzie 2023 r.

Wyniki uzyskane w grudniu 2023 są dla nas nie tylko potwierdzeniem dobrze wykonanej pracy, ale także dowodem na zaufanie, jakim obdarzają nas czytelnicy. Przekroczenie bariery 3 milionów realnych użytkowników oraz uzyskanie ponad 32 milionów odsłon to dla nas duży sukces. To także dowód naszego zaangażowania
w dostarczane treści, które przyciągają coraz szersze grono czytelników. Jestem przekonany, że 2024 rok przyniesie nam kolejne rekordy
dodaje Sławomir Kowalski, Redaktor Naczelny Shownews.pl.

Shownews.pl – Twój kontakt ze światem gwiazd!
Shownews.pl to nowość na rynku portali o charakterze show-biznesowym. Należący do Polska Press Grupy serwis dostarcza najnowsze, rzetelne i ciekawe informacje ze świata gwiazd, ekskluzywne wywiady, materiały o charakterze plotkarskim z dopełnieniem zasad dziennikarskich, atrakcyjne galerie zdjęć, a także treści o charakterze audio-video.


Redakcja online

Przeglądaj też