Polska Press Grupa uruchomiła serwis „StrefaObrony.pl”

Polska Press Grupa, lider w branży mediów regionalnych i lokalnych, uruchomiła „Strefę Obrony” - portal o charakterze edukacyjno-informacyjnym. Umożliwi on zdobycie profesjonalnych, sprawdzonych i najnowszych informacji dotyczących m.in. wojska i innych służb mundurowych, polityki obronnej, a także przemysłu obronnego. Treści prezentowane w serwisie skierowane są zarówno do ekspertów, jak i pasjonatów tej tematyki. Będzie to też ważne miejsce debaty na tematy związane m.in. z bezpieczeństwem zewnętrznym i wewnętrznym, cyberbezpieczeństwem, konfliktami, geopolityką i infrastrukturą krytyczną. Redaktorem naczelnym „Strefy Obrony” jest Robert Szulc, a product ownerem - Dominik Malczewski. Serwis został objęty patronatem honorowym Ministerstwa Obrony Narodowej.

Nowy serwis „StrefaObrony.pl”, którym kieruje Robert Szulc, będzie oferował czytelnikom rzetelne informacje, dogłębne analizy oraz wywiady z kluczowymi postaciami branży zbrojeniowej, sił zbrojnych oraz polityki międzynarodowej. Internauci będą mieli również dostęp do raportów i opinii ekspertów, które pomogą im lepiej zrozumieć dynamicznie zmieniające się środowisko geopolityczne oraz innowacje technologiczne w sektorze obronnym.

Jesteśmy przekonani, że nasz nowy portal zaoferuje treści o wyjątkowej wartości merytorycznej dla wszystkich zainteresowanych tematyką bezpieczeństwa i obronności. Naszą misją jest dostarczanie rzetelnych informacji, edukowanie oraz wywoływanie merytorycznych dyskusji na temat kluczowych zagadnień wpływających na bezpieczeństwo i stabilność Polskimówi Zenon Nowak, Prezes Zarządu Polska Press Grupy.

Warto podkreślić, że serwis „SterfaObrony.pl”, należący do Polska Press Grupy, rozpoczyna współpracę z wiodącymi dziennikarzami oraz ekspertami z kraju i zagranicy, a także instytucjami badawczymi i think-tankami zajmującymi się szeroko pojętym bezpieczeństwem i tematyką militarną. Do współpracy zostali zaproszeni m.in. analityk wojskowości - Dawid Kamizela oraz ekspert - Łukasz Prus, którzy będą odpowiadać za treści związane z techniką wojskową, przemysłem zbrojeniowym, siłami zbrojnymi i polityką obronną. Ponadto patronat honorowy nad serwisem sprawuje Ministerstwo Obrony Narodowej.

Uruchomienie nowego serwisu stanowi część strategii rozwoju firmy, mającej na celu poszerzenie oferty tematycznej i umocnienie wysokiej pozycji Polska Press Grupy w Internecie.

O Polska Press Grupie
Polska Press Grupa to jedna z największych spółek medialno-technologicznych w Polsce. Jako jedyna firma medialna w Polsce posiada w swoim portfolio zarówno 22 serwisy regionalne, ponad 500 serwisów miejskich, skonsolidowanych pod marką NaszeMiasto.pl, ogólnopolski portal informacyjny i.pl, jaki i serwisy tematyczne, branżowe oraz e-commerce. Jest również wydawcą 22 dzienników regionalnych. W serwisach internetowych oraz w prasie dostarcza najnowsze informacje z regionu, Polski oraz zagranicy. Polska Press to często media pierwszego wyboru dla mieszkańców każdego regionu Polski. Jest głosem dla lokalnych społeczności, przywiązując wagę do różnorodności i unikalności każdego regionu.


Redakcja online

Przeglądaj też