Polska Press Grupa jest gotowa na EURO 2024

Już dziś, 14 czerwca, rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. To czas wielkich sportowych rywalizacji, emocji, nadziei, a także relacji dziennikarzy i fotoreporterów. Polska Press Grupa przygotowała dla kibiców m.in. specjalne wydanie serwisu GOL24, sekcję „Euro 2024”, która dostępna jest na portalu i.pl oraz w serwisach regionalnych, a także „Niezbędnik kibica”. Do obsługi mistrzostw PPG wysłała do Niemiec dwuosobową ekipę: jednego dziennikarza oraz jednego fotoreportera.

– Naszym celem jest kompleksowa obsługa piłkarskiego Euro w Niemczech. Będziemy kibicom na bieżąco dostarczać istotnych informacji na temat naszej reprezentacji i rozgrywek. Nie zabraknie także ciekawostek zza kulis. To wszystko podamy czytelnikom w atrakcyjnej formie, ze szczególnym uwzględnieniem materiałów foto-wideomówi Adam Godlewski, szef sportu Polska Press Grupy.

Specjalne wydanie GOL24.pl i sekcja „Euro 2024”
Redakcja sportowa Polska Press Grupy przygotowała specjalne wydanie serwisu Gol24 ze zmienioną winietą, która nawiązuje w swej stylistyce do logotypu Euro 2024. Wydanie specjalne zapewni czytelnikom aktualne informacje o turnieju, analizy, komentarze oraz relacje na żywo. Uruchomiona została również specjalna sekcja „Euro 2024”, którą przygotowuje redakcja GOL24.pl i ekipa wysłanników. Sekcja jest dostępna zarówno na portalu i.pl, jak i we wszystkich serwisach regionalnych należących do Polska Press Grupy.

„Niezbędnik kibica”
To jednak nie koniec. Przed rozpoczęciem turnieju warto zajrzeć do „Niezbędnika kibica”, który dostępny jest zarówno w wersji elektronicznej, jak i papierowej. To prawdziwe kompendium wiedzy o tegorocznych mistrzostwach. Zawiera szczegółowe informacje dotyczące turnieju, terminarz meczów i turniejową drabinkę, sylwetki kluczowych piłkarzy oraz szkoleniowców. E-wydanie umożliwia dostęp na dowolnym urządzeniu mobilnym i o każdej porze.

Wysłannicy PPG są już w Niemczech
Jakość tych propozycji nie byłaby tak wysoka bez ekipy wysłanników, którzy, jak podkreśla Adam Godlewski, są już w Niemczech i na bieżąco informują o nastrojach, klimacie oraz ciekawostkach związanych z naszą kadrą i kibicami, którzy wybrali się do Niemiec, by wspierać Biało-Czerwonych. Euro 2024 obsługiwać będzie dziennikarz sportowy Piotr Janas, a za obsługę foto-wideo odpowiedzialna będzie Sylwia Dąbrowa. Reporterzy z redakcji regionalnych zajrzą również do stref kibica, które w miastach i miasteczkach na terenie całej Polski będą tętnić życiem i – miejmy nadzieję – pozytywną energią.

O Polska Press Grupie
Polska Press Grupa to jedna z największych spółek medialno-technologicznych w Polsce. Jako jedyna firma medialna w Polsce posiada w swoim portfolio zarówno 22 serwisy regionalne, ponad 500 serwisów miejskich, skonsolidowanych pod marką NaszeMiasto.pl, ogólnopolski portal informacyjny i.pl, jaki i serwisy tematyczne, branżowe oraz e-commerce. Jest również wydawcą 22 dzienników regionalnych.
W serwisach internetowych oraz w prasie dostarcza najnowsze informacje z regionu, Polski oraz zagranicy. Polska Press to często media pierwszego wyboru dla mieszkańców każdego regionu Polski. Jest głosem dla lokalnych społeczności, przywiązując wagę do różnorodności i unikalności każdego regionu.


Redakcja online

Przeglądaj też