Polska Times - żyjemy rytmem stolicy

Polska Times, to tytuł, który podaje najświeższe newsy z Polski z dużym naciskiem na to, co ważne dla mieszkańców Warszawy. Jesteśmy tytułem opiniotwórczym i użytecznym. Nasi użytkownicy znajdują u nas najwyższej jakości publicystykę, analizy, rozmowy, reportaże krajowe i tłumaczenia tych zagranicznych. Ponadto podajemy informację z dziedzin takich jak sport, kultura i rozrywka, historia, turystyka, tematyka kobieca, zdrowie, edukacja, motoryzacja, biznes, dom i mieszkanie. Tytuł powstaje we współpracy z najbardziej prestiżową brytyjską gazetą, londyńskim The Times.

2,6 mln

unikalnych użytkowników w lipcu

300 tys.

czytelników wydania papierowego

627 tys.

wyświetleń wideo

Polska Times – Twoja reklama w miejskim kontekście

BRAND

Współpraca z brytyjskim tytułem The Times dodaje naszemu tytułowi europejskiego tonu, dzięki czemu cieszymy się dużą ilością cytowań, a wśród użytkowników dużym zaufaniem do treści publikowanych na naszym serwisie i w wydaniu papierowym.

ODBIORCY

Nasi użytkownicy żyją aktywnie, dlatego doceniają użyteczny sposób podania im wszystkich treści, których poszukują.

WWW

Nowoczesna infrastruktura naszego serwisu sprawia, że użytkownicy bez problemu się na nim poruszają, a my możemy podawać im treści reklamowe w sposób najbardziej naturalny.

REDAKCJA

4830 artykułów, które stworzyliśmy w ubiegłym miesiącu, uzupełniliśmy treściami z całej Polski, aby mieszkańcy naszego miasta mieli pod ręką wszystko, czego potrzebują.

SEO

Treści, które tworzymy są zgodne z zapotrzebowaniem internautów z regionu i nie tylko. Teksty online przygotowujemy tak, by dobrze pozycjonowały się w wyszukiwarkach.

SOCIAL MEDIA

Ponad 46 tys. fanów na Facebooku i 74 tys. obserwujących na Twitterze to wynik słuchania naszych odbiorców i podawania im treści, które angażują.

Jesteśmy tu dla Ciebie!

Jesteśmy multimedialni

Tworzenie treści, które będą blisko potrzeb naszych czytelników i użytkowników to dla nas priorytet, dlatego działamy wielokanałowo. Nasze newsy pojawiają się jednocześnie na witrynie www oraz w aplikacji mobilnej i na social mediach, a także dbamy o to, aby najważniejsze tematy nigdy nie omijały wydania papierowego. To dzięki temu jesteśmy pierwszym wyborem wielu mieszkańców metropolii warszawskiej.

Jesteśmy 360

Dla swoich klientów jesteśmy rodzajem agencji 360 z własnymi mediami. Rozbudowany Dział Projektów Specjalnych towarzyszy reklamodawcom od etapu projektowania strategii, przygotowywania analiz i planowania aż do finalnej realizacji poszczególnych działań. Dziesiątki pełnych pasji osób tworzy nowoczesne formaty content, video i realizują kampanie display i Ads w sposób, który angażuje użytkowników na naszych serwisach.