Shownews.pl – Twój nowy kontakt ze światem gwiazd

Portal ShowNews.pl to platforma informacyjno-rozrywkowa. Redakcja, będąca częścią Grupy Polska Press, codziennie dostarcza Użytkownikowi najświeższe informacje o szeroko rozumianej tematyce showbiznesowej – zarówno z kraju, jak i zagranicy. Internauta znajdzie szereg najciekawszych newsów dotyczących osób znanych i lubianych, wschodzących gwiazd i wszelkiej maści celebrytów. Zobaczy, jak i czym żyją popularne osoby. Będzie mógł obejrzeć szereg filmików, zarówno tych krótkich, jak i dłuższych wywiadów. Nasz Użytkownik może zrelaksować się przy szeregu uzupełniających materiałów dostosowanych do jego hobby i zainteresowań, bez potrzeby wybierania innych portali. W dodatku ściśle współpracujemy z uznanym i popularnym portalem Telemagazyn.pl, co dodatkowo uatrakcyjnia naszą ofertę. Redakcja portalu współpracuje z dziennikarzami z całej Polski oraz z zagranicy. Dlatego też mamy najbardziej kompleksową obsługę informacyjną spośród innych portali tego typu.

Reklama

BRAND

Portal stanowi odpowiedź na potrzeby czytelników zainteresowanych tematyką świata popkultury i showbiznesu. Serwis udostępnia czytelnikom najnowsze, sprawdzone informacje ze świata gwiazd. 

ODBIORCY

Nasi użytkownicy żyją aktywnie, dlatego doceniają użyteczny sposób podania im wszystkich treści, których poszukują.

WWW

Nowoczesna infrastruktura naszego serwisu sprawia, że użytkownicy bez problemu się na nim poruszają, a my możemy podawać im treści reklamowe w sposób najbardziej naturalny.

REDAKCJA

Shownews.pl codziennie współpracuje z dziennikarzami z zagranicy, a także z każdego regionu w Polsce.

SEO

Treści, które tworzymy są zgodne z zapotrzebowaniem internautów. Teksty online przygotowujemy tak, by dobrze pozycjonowały się w wyszukiwarkach.

SOCIAL MEDIA

Nasi fani na Facebooku to wynik słuchania naszych odbiorców i podawania im treści, które angażują.

Dla Ciebie

Geolokalizacja i treści Blisko Ciebie

Tworzenie treści, które będą blisko potrzeb naszych czytelników i użytkowników to dla nas priorytet, dlatego działamy wielokanałowo. Nasze newsy pojawiają się jednocześnie na witrynie www oraz w social mediach. Dzięki geolokalizacji, dostarczamy dla Ciebie codziennie najnowsze informacje blisko Twoje miejsca gdzie się obecnie znajdujesz lub interesujesz.