Nowości Toruńskie

Nowości Toruńskie - wyraźnie w rytmie miejskich wydarzeń

Nowości Toruńskie to mocny lokalny tytuł, piszący dużo o sporcie numer 1 w Toruniu, jakim jest żużel. Silna i multimedialna redakcja jest podstawą naszego działania, dzięki czemu jesteśmy silni zarówno w wydaniu papierowym, jak i internetowym.

1,9 mln

unikalnych użytkowników w maju

215 tys.

wyświetleń wideo

15,6 mln

odsłon wygenerowali użytkownicy w ubiegłym miesiącu

Nowości Toruńskie - tytuł, który czytają Twoi klienci

BRAND

Toruń był pierwszym miastem powiatowym w PRL, które doczekało się własnego dziennika i były to właśnie Nowości Toruńskie. Od tego czasu tytuł mocno osadził się w świadomości mieszkańców i jest pierwszym wyborem w poszukiwaniu informacji z regionu.

REDAKCJA

Newsy z regionu, które stale dostarcza nasza 8-osobowa redakcja, uzupełniamy o treści z Polski, ze świata i ze specjalnych kategorii tematycznych takich jak: moto, biznes, zdrowie, agro, sport, dom i tematyka kobieca.

ODBIORCY

Zaangażowani czytelnicy i ich potrzeby są dla nas inspiracją. Jesteśmy ich sąsiadami, jesteśmy jednymi z nich, dlatego tak dobrze odpowiadamy na ich zainteresowania. · SEO Nowości Toruńskie notuje wysokie pozycje w wyszukiwarce Google, a prawie 21% użytkowników trafiło do nas w maju z organicznych wyników wyszukiwania.

SOCIAL MEDIA

Dużo dobrej jakościowo lokalnej treści powoduje, że fanpage Nowości Toruńskich angażuje mieszkańców.

SPORT

Sport to nasz konik, ale też pasja mieszkańców naszego regionu. Wiedzą o tym nasi reklamodawcy, którzy chętnie wybierają dodatek żużlowy jako miejsce emisji swoich treści i reklam.

SEO

Treści, które tworzymy są zgodne z zapotrzebowaniem internautów z regionu i nie tylko. Teksty online przygotowujemy tak, by dobrze pozycjonowały się w wyszukiwarkach.

Jesteśmy tu dla Ciebie!

Realizujemy produkcje filmowe!

Nowocześnie wyposażone studio video zatrudnia pasjonatów, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje i zawsze są na bieżąco z trendami, które chętnie śledzą nasi odbiorcy. Produkujemy ok. 40 filmów reklamowych rocznie, często kompleksowo: kreując scenariusz, realizując zdjęcia i montaż oraz angażując naszych dziennikarzy. Łączymy marki, dzięki czemu realizacje stają się bardziej contentowe i chętniej oglądane przez potencjalnych klientów

Marketing 360!

W naszym zespole projektów specjalnych pracuje 6 osób, które często pełnią role agencji reklamowej. Budujemy dla naszych klientów strategie i planujemy media mix, oraz realizujemy rozmaite działania reklamowe takie jak produkcja video, budowanie kampanii Google Ads czy pisanie angażujących treści pod SEO.