Gazeta Pomorska

Zawsze najświeższe informacje z województwa kujawsko-pomorskiego

Gazeta Pomorska to jedyne medium, które dociera z treściami redakcyjnymi i reklamowymi za pomocą tak wielu mediów do mieszkańców całego województwa kujawsko-pomorskiego. Czytelnicy mogą śledzić nasze newsy w prasie, Internecie, social mediach i w aplikacji mobilnej. Oprócz komentowania najnowszych wydarzeń z regionu i z Polski dostarczamy interesujących treści z 7 kategorii tematycznych takich jak zdrowie, motoryzacja, sport, biznes, turystyka, kultura i rozrywka oraz dom.

71,8 mln

odsłon wygenerowali użytkownicy w lipcu

1,4 mln

wyświetleń wideo

93 %

ruchu pochodzi z mobile

Skąd tak silna pozycja dla reklamy w kujawsko-pomorskim?

BRAND

Gazeta Pomorska dostarcza mieszkańcom najświeższe informacje z województwa kujawsko-pomorskiego od ponad 70 lat.

REDAKCJA

Mamy autorów z każdej kategorii tematycznej, ale szczególnie możemy się pochwalić specjalnościami z zakresu rolnictwa, biznesu i tematyki kobiecej.

ODBIORCY

Ponieważ zespoły redakcyjne są blisko naszych czytelników, dobrze znają ich potrzeby, zainteresowania i dostarczają im informacji, których oczekują.

WWW

Gazeta Pomorska to serwis, który jest silnie osadzony w świadomości mieszkańców, dzięki czemu cyklicznie notuje wysoki procent powracających użytkowników.

SEO

Treści, które tworzymy są zgodne z zapotrzebowaniem internautów z regionu i nie tylko. Teksty online przygotowujemy tak, by dobrze pozycjonowały się w wyszukiwarkach.

SOCIAL MEDIA

Aby być bliżej naszych użytkowników, rozmawiamy z nimi tam, gdzie jest to dla nich najbardziej wygodne, czyli w social mediach.

Jesteśmy tu dla Ciebie!

Jesteśmy multimedialni!

Nasz zespół to pasjonaci, którzy uwielbiają nowe wyzwania. Ich doświadczenie i nowoczesne narzędzia sprawiają, że produkują wysokiej jakości materiały redakcyjne i z łatwością sprostują rozmaitym wyzwaniom stawianym przez naszych klientów. Infrastruktura serwisu pozwala na precyzyjne dotarcie do osób, które mogą być zainteresowane określoną tematyką materiałów wideo.

Działamy nieszablonowo!

Mamy jeden z największych Działów Projektów Specjalnych w całej Polsce. 12 osób codziennie realizuje projekty, które łączą wszystkie nasze możliwości. To, że działamy w przestrzeni online`owej, prasowej, outdoorowej, eventowej oraz w social mediach sprawia, że działamy jak agencja 360°.