Strefa Agro

Strefa Agro to newsy i porady o dopłatach, produkcji roślinnej i zwierzęcej, wystawach, branżowych targach i pokazach. Użytkownicy znajdą tu również informacje na temat zmian zachodzących na terenach wiejskich oraz codziennym życiu społeczności lokalnych. Serwis Strefa Agro związany jest z bezpłatnym dodatkiem Strefa Agro, który ukazuje się od 19 marca 2015 r. z dziennikami regionalnymi.

4 mln

unikalnych użytkowników ubiegłego miesiąca

30,4 mln

odsłon wygenerowali użytkownicy w lipcu

1

nowoczesne studio video i centralny dział projektów specjalnych

Strefa Agro – blisko potrzeb Twoich klientów

ODBIORCY

StrefaAGRO.pl to serwis skierowany do rolników i osób zainteresowanych nowoczesną wsią.

WWW

W jego skład, oprócz ogólnopolskiej strony www.strefaAGRO.pl, wchodzą lokalne wersje serwisu prowadzone przez dzienniki regionalne Polska Press Grupy.

BRAND

Silnie osadzony w swojej tematyce tytuł , rozpoznawalny w całej branży agro oraz wśród osób luźno zainteresowanych tym, co dzieje się w tej tematyce

REDAKCJA

Redakcja Strefy Agro to eksperci w swojej dziedzinie. Żyją tym, czym żyje polska wieś, ale również tym, czym żyć dopiero będzie.

SEO

Użyteczne i optymalizowane treści piszemy w sposób, który pozwala naszym treściom pokazywać się wysoko w wynikach Google.

SOCIAL MEDIA

Za pomocą Facebooka dostarczamy naszym odbiorcom treści, które powinni dostać natychmiastowo.

Jesteśmy tu dla Ciebie

Jesteśmy multimedialni

Znamy naszych użytkowników i bliski jest nam ton, którym dyskutują o rolnictwie, dlatego podążamy za nimi z rozmaitymi formatami dziennikarskimi.

Inwestujemy w video

Tworzymy rozmaite formy wideo zarówno na potrzeby naszej redakcji, jak i naszych klientów. Wiemy jak ważne są treści podawane w tym formacie, dlatego staramy się wypełnić nimi maksymalną ilość treści.