Głos Pomorza - gp24.pl

Żyjemy tym, czym żyje Pomorze

Głos Pomorza to regionalny serwis wydarzeń i opinii, odwołujący się do użytkownika silnie związanego z miejscem swojego zamieszkania. Wspieramy liczne inicjatywy lokalne, uczestniczymy w życiu regionu i jego mieszkańców. Nasze treści wychodzą również poza tematykę miejską i zapełniają takie kategorie jak sport, kultura i rozrywka, turystyka, motoryzacja, biznes, agro, zdrowie, gry, styl życia.

729 tys.

unikalnych użytkowników w lipcu

14,4 mln

odsłon wygenerowali użytkownicy w ubiegłym miesiącu

660 tys.

wyświetleń wideo

Głos Pomorza - dobre miejsce na Twoją reklamę

BRAND

Rozpoznawalna marka nowoczesnego serwisu, to wynik pochodzenia z tradycyjnych mediów papierowych. Dzięki temu historia współpracy między redakcją, mieszkańcami i lokalnym biznesem jest ciągle żywa.

REDAKCJA

Bliskość mieszkańców sprawia, że żyjemy zgodnie z rytmem miasta.

ODBIORCY

To dzięki dialogowi, który zbudowaliśmy przez lata, jesteśmy w stanie docierać do informacji, których poszukują nasi mieszkańcy.

WWW

Ponad 14 mln odsłon w ubiegłym miesiącu, to wynik nowoczesnej infrastruktury naszego serwisu, dzięki której naszym użytkownikom wygodnie się z niego korzysta.

SEO

Nasze treści są optymalizowane, przez co zajmujemy wysokie pozycje w wyszukiwarkach Google.

SOCIAL MEDIA

60 tys. fanów na Facebooku, to wynik angażujących treści i natychmiastowych informacji podawanych w tym medium.

Jesteśmy tu dla Ciebie!

Jesteśmy multimedialni

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie szukają nas czytelnicy. Nasze newsy wpadają zarówno do serwisu www jak i do dedykowanej aplikacji mobilnej, profilu na facebooku i twitterze.

Realizujemy kampanie video

Nowoczesne studio wideo i pełni pasji ludzie dają nam możliwość spełnienia wszystkich potrzeb redakcyjnych i reklamowych naszych klientów. Oferujemy im wsparcie na każdym etapie – od planowania aż po kompletną realizacje pomysłu.