Głos Koszaliński - gk24.pl

Głos Koszaliński i gk24.pl - energia regionu w jednym tytule

GK24 to najbardziej rozpoznawalne miejsce w internetowej przestrzeni całego regionu. Doświadczenie zespołu redakcyjnego wynika z ciągłego podążania za użytkownikami odwiedzającymi nasz serwis i wiernymi czytelnikami wydania papierowego. Oprócz lokalnych newsów podejmujemy tematy sportowe, kulturalne i rozrywkowe, turystyczne, motoryzacyjne, biznesowe oraz agroturystyczne.

1,5 mln

unikalnych użytkowników w lipcu

22,2 mln

odsłon wygenerowali użytkownicy w zeszłym miesiącu

827 tys

wyświetleń wideo

Głos Koszaliński - znamy język, którym mówią Twoi klienci

ZESPÓŁ

Najlepsi handlowcy w regionie zadbają o to, by Twoja reklama była dobrze widoczna, a cel reklamowy w 100% osiągnięty.

REDAKCJA

Bliskość mieszkańców sprawia, że żyjemy zgodnie z rytmem miasta.

ODBIORCY

Słuchamy potrzeb naszych użytkowników i dynamicznie reagujemy na to, o czym chcą czytać, dlatego cieszymy się dużym zaufaniem mieszkańców.

WWW

Strona internetowa jest nowoczesna, naszym priorytetem są multimedia. Przekazy reklamowe są dobrze wpisane w wizualizację strony.

SEO

Nowoczesna infrastruktura serwisu, oraz rzetelne dziennikarstwo sprawia, że zajmujemy wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania Google.

SOCIAL MEDIA

Ponad 68 tys. fanów na Facebooku, to wynik dużej aktywności naszej redakcji w tym medium.

Jesteśmy tu dla Ciebie!

Jesteśmy multimedialni

Aby sprostać wymaganiom użytkowników w każdym wieku i z różnymi potrzebami jesteśmy obecni w wielu formatach. Nasze treści można czytać w serwisie internetowym, aplikacji mobilnej i w social mediach.

Stawiamy na video

Nasze studio video jest wyposażone w najwyższej jakości sprzęt, a jego ekipa to pasjonaci, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje i wymieniają się doświadczeniami z pozostałymi tytułami należącymi do Polska Press Grupy. Dzięki temu jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów oraz zaskakiwać naszych czytelników profesjonalnie wykonanymi treściami video.