Dziennik Bałtycki

Działamy lokalnie, myślimy globalnie

Dziennik Bałtycki to energia trójmiejskiego życia i bliskość potrzeb mieszkańców całego województwa pomorskiego. Tradycja rozmów z czytelnikami sięga u nas 1945 roku, ale to nie znaczy, że żyjemy przeszłością. Nowoczesne studio video, multimedialny serwis, aktywnie prowadzone profile w social mediach i aplikacja mobilna to narzędzia, którymi codziennie dostarczamy najważniejsze informacje z regionu.

1,8 mln

unikalnych użytkowników w maju

11,6 mln

odsłon wygenerowali użytkownicy w ciągu ostatniego miesiąca

1 mln

wyświetleń wideo

Dziennik Bałtycki - reklama która dociera lokalnie i ogólnopolsko

BRAND

Województwo pomorskie – to Dziennik Bałtycki. Poruszamy tematy, które są ważne zarówno dla mieszkańców regionu, jak i turystów, którzy poszukują u nas informacji o tym, co dzieje w regionie.

REDAKCJA

Dziennikarze, którzy są w pobliżu spraw mieszkańców dynamicznie reagują na wszystko co dzieje się lokalnie, ale również piszą o sprawach, które interesują ich globalnie.

ODBIORCY

Nasi odbiorcy, to nasi sąsiedzi. Słuchamy ich i reagujemy na to, o czym mówi się w mieście, dlatego precyzyjnie dopasowujemy treści do ich potrzeb.

SEO

Treści, które tworzymy są zgodne z zapotrzebowaniem internautów z regionu i nie tylko. Teksty online przygotowujemy tak, by dobrze pozycjonowały się w wyszukiwarkach.

SOCIAL MEDIA

102 tys. fanów na Facebooku i ponad 6 tys. obserwujących na Twitterze to wynik angażujących tematów, które prowokują do dyskusji.

WWW

Dziennik Bałtycki to serwis, który jest silnie osadzony w świadomości mieszkańców. Nasi odbiorcy wracają po lokalne treści.

Jesteśmy tu dla Ciebie!

Jesteśmy multimedialni!

Zawsze jesteśmy na bieżąco z trendami nowoczesnego dziennikarstwa i doskonale wiemy, że treść jest tym, czego pragną użytkownicy internetu. Podajemy ją w rozmaitej formie, zawsze celnie dopasowanej do tematyki lub potrzeby zarówno naszych czytelników, jak i reklamodawców.

Jesteśmy gotowi!

Jesteśmy na bieżąco z ciągle rozbudowywaną, nowoczesną infrastrukturą naszego serwisu, dlatego jesteśmy w stanie rekomendować naszym reklamodawcom optymalną formę podania treści, którą będą chcieli konsumować jego klienci. Jesteśmy user friendly i ciągle pracujemy nad tym, żeby nasz serwis był jeszcze wygodniejszy.