Polska Press na XXXI Forum Ekonomicznym w Karpaczu. Nadchodzi nowe

Wybitni liderzy, społecznie ważne tematy i szereg wartościowych prelekcji. Forum Ekonomiczne w Karpaczu to jedno z najważniejszych wydarzeń w Europie Środkowej. Po raz kolejny Polska Press Grupa także jest jego częścią

polska press \

Stoisko Polska Press ma dla wiele do zaoferowania. Od 6 do 8 września w dwóch przestrzeniach przygotowanych przez PPG odbędą się panele dyskusyjne, rozmowy i wywiady z naszymi gośćmi oraz partnerami biznesowymi. Na głównym stoisku odwiedzą nas między innymi ważne postaci ze świata polityki oraz sportu w tym Anita Włodarczyk, Aleksandra Mirosław, Paweł Fajdek i Sofia Ennaoui. Podczas spotkań poruszane będą tematy z obszaru gospodarki, sportu, biznesu czy zdrowia.
Drugie stoisko należące do Polska Press to miejsce, w którym redaktorzy i dziennikarze PPG przeprowadzać będą wywiady z naszymi gośćmi. Efekty ich pracy dostępne będą w prasie oraz serwisach regionalnych, gdzie czytelnicy znajdą także relacje z głównych panelów Forum Ekonomicznego w Karpaczu.
Polska Press jest liderem na rynku mediów regionalnych. Nasze dzienniki pojawiają się w całej Polsce i stanowią główne źródło rzetelnych informacji dla mieszkańców regionów. To właśnie te regiony są kluczowe dla ciągłego rozwoju Europy środkowej.
Forum Ekonomiczne w Karpaczu jest jednym z najważniejszych wydarzeń ekonomicznych dla całej środkowej Europy. Po raz kolejny w Hotelu Gołębiewskim w Karpaczu spotykają się wybitni liderzy polityczni i społeczni, ekonomiści i naukowcy oraz wiele innych ważnych postaci. Hasłem tegorocznej edycji jest „Europa w obliczu nowych wyzwań”, a jednym z najważniejszych tematów – wojna w Ukrainie. Podczas trzech dni odbywa się ponad 300 debat, a uczestnicy biorą udział w wielu ścieżkach tematycznych m.in. Forum Zdrowia, Forum Regionów, Europa Karpat, Polonijne Forum Ekonomiczne czy odbywający się po raz pierwszy Salon Przemysłu Turystycznego.


autor artykułu

Redakcja Polska Press

Przeglądaj też