Polska Press. Grupa ludzi z pasją! Wycieczka rowerowa

Pracownicy Polska Press Grupy codziennie potwierdzają, że są pełni pasji nie tylko do pracy, którą wykonują, ale również „po godzinach”. Jedną z takich osób jest Jacek Żukowski, dziennikarz Gazety Krakowskiej, u którego życie… kołem się toczy! W tym roku nasz dziennikarz wyruszył rowerem w niezapomnianą, wakacyjną wyprawę. W ciągu 15 dni przemierzył 2050 kilometrów i odwiedził 6 krajów.

pasja \

Jacek Żukowski, dziennikarz Gazety Krakowskiej w trakcie tegorocznych wakacji postawił na aktywny wypoczynek. Dziennikarz wyruszył w podróż po Europie. Rowerem! I przekonuje, że to jeden z lepszych pomysłów na wakacje.
- To przyjemny, zdrowy, a przede wszystkim budżetowy sposób spędzania wakacji. Nie trzeba mieć sprzętu za miliony, tylko trochę kondycji, marzenia, a przede wszystkim - dobre nastawienie. Wtedy żadna droga nie wydaje się trudna – komentuje Jacek Żukowski.
W tym trasa przebiegała przez najpiękniejsze miejsca Beneluksu, z Zurychu przez Bazyleę, Alzację, Strasburg, Luksemburg, Brukselę, Antwerpię, Gandawę, Amsterdam, Hagę, Bremę i Hamburg do Berlina.
Jackowi życzymy kolejnych niezapomnianych przygód na dwóch kółkach. Pełną relację z wyprawy można przeczytać na stronie O wyższości dwóch kółek nad czterema, czyli wakacje rowerem - plus.gazetakrakowska.pl


autor artykułu

Redakcja Polska Press

Przeglądaj też